Program


DIJOUS / THURSDAY / JUEVES 19 – SEP19

_ 18:00 hs – Portes obertes / Open doors / Abrimos puertas

_ 19:00 hs – Kronos Art Bcn / Presentation _ ESPAI BALCÓ

_ 20:00 hs – Marina Barsy Janer x Isil Sol Vil / Performance _ ESPAI BALCÓ

_ 20:40 hs – Antidoto28 / Live · Fashion _ ESPAI BALCÓ

DIVENDRES / FRIDAY / VIERNES 20 – SEP19

_ 17:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 18:00 hs – Kaoru Shibuta / Performance _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 19:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 19:20 hs – Bistu Ryx / Performance _ ESPAI BALCÓ

_ 20:00 hs – Melmann / Live · Sound Art _ ESPAI BALCÓ

DISSABTE / SATURDAY / SÁBADO 21 – SEP19

_ 11:00 hs – Kronos Market / Art Market _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 15:00 hs – Juanjo Surace / Live Painting _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 17:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 18:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 19:00 hs – Ella Vibsuals / Performance _ ESPAI BALCÓ

_ 20:00 hs – Linalab / Live · Ambient _ ESPAI BALCÓ

_ 20:40 hs – Dop·Pler / Live Set _ ESPAI BALCÓ

_ 21:40 hs – 4DBoy / Live · 8 Bits _ ESPAI BALCÓ

DIUMENGE / SUNDAY / DOMINGO 22 – SEP19

_ 11:00 hs – Kronos Market / Art Market _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 11:30 hs – Montana Colors / Workshop _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 12:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 12:30 hs – Bubbles  / workshop _ SALA D’ACTES

_ 13:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 14:00 hs – Riiisa Boogie / Live Painting _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 16:30 hs – Cherman / Dj Set · Global Electronic Music _ ESPAI BALCÓ

DIMARTS / TUESDAY / MARTES 24 – SEP19

_ 11:30 hs – Miquel Arnal  / Workshop _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 12:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 12:30 hs – Los Artistas Del Futuro / Documentary _ ESPAI BALCÓ

_ 15:00 hs – Protopixel  / workshop _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 17:00 hs – Transience / Fiction · Experimental _ ESPAI BALCÓ

_ 17:30 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

DIMECRES / WEDNESDAY / MIÉRCOLES 25 – SEP19

_ 18:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 19:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 19:30 hs – Tala “The Rhythm Of Gods” / Documentary  _ ESPAI BALCÓ

DIJOUS / THURSDAY / JUEVES 26 – SEP19

_ 17:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 19:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 19:30 hs – Amores  Y Otros Algoritmos  / Documentary _ ESPAI BALCÓ

DIVENDRES / FRIDAY / VIERNES 27 – SEP19

_ 18:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 19:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 19:00 hs – Francesc Puig  / Tribute _ ESPAI BALCÓ

DISSABTE / SATURDAY / SÁBADO 28 – SEP19

_ 15:00 hs – Enric Sant / Live Painting _ ESPAI RESIDÈNCIA

_ 16:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 17:00 hs – David Benzal  / workshop _ ESPAI BALCÓ

_ 18:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 18:20 hs – Franco Carlesimo  / Workshop _ ESPAI BALCÓ

_ 19:30 hs – Persus Nine  / Live · Audiovisual _ ESPAI BALCÓ

DIUMENGE / SUNDAY / DOMINGO 29 – SEP19

_ 12:00 hs – Kronos Chill  / Art & Relax _ TERRASSA

_ 12:00 hs – Arts Santa Mònica / Visites comentades / Guided Visits / Visita Guiada

_ 13:00 hs – Videoartworld · Imagery Motion / Video Art _ ESPAI BALCÓ

_ 16:00 hs – El Cerro de los Dioses / Fiction · Mockumentary _ ESPAI BALCÓ